LEKARZE

lekarz warszawa

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Dr n. med. Piotr Świąder

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Egzamin specjalizacyjny II° w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w 2007 roku. Pracę doktorską obroniłem w 2004 roku na I Wydziale Akademii Medycznej w Warszawie. Byłem uczestnikiem wielu kongresów, sympozjów i szkoleń krajowych i zagranicznych. Jestem autorem i współautorem wielu prac naukowych w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu publikowanych w krajowych i zagranicznych pismach naukowych oraz prezentowanych na kongresach i sympozjach naukowych.

Przez wiele lat byłem asystentem w Katedrze i Klinice Ortopedycznej Akademii Medycznej w warszawskim Szpitalu Dzieciątka Jezus. Posiadam doświadczenie w pracy w zakresie Rehabilitacji Medycznej.

Obecnie wykonuję:

  • konsultacje ortopedyczne,
  • USG stawów biodrowych wg Grafa u niemowląt,
  • USG narządu ruchu u dorosłych,
  • operacje ortopedyczne.
  • iniekcje dostawowe
lekarz warszawa

Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Lek. Adrianna Krajnik

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, specjalizację w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej odbywała w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie. W 2016 roku zdała Europejski Egzamin Specjalizacyjny European Diploma in Radiology uzyskuąc tytuł specjalisty. Wykonuje  badania usg u osób dorosłych: jamy brzusznej (w tym m.in. układu moczowego, prostaty-sondą przezbrzuszną), tarczycy, ślinianek, piersi , jąder, węzłów chłonnych, a także badania dopplerowskie takie jak usg tętnic szyjnych ,nerkowych oraz tętnic i żył kończyn dolnych.