LEKARZE

lekarz warszawa

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Dr n. med. Piotr Świąder

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Egzamin specjalizacyjny II° w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w 2007 roku. Pracę doktorską obroniłem w 2004 roku na I Wydziale Akademii Medycznej w Warszawie. Byłem uczestnikiem wielu kongresów, sympozjów i szkoleń krajowych i zagranicznych. Jestem autorem i współautorem wielu prac naukowych w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu publikowanych w krajowych i zagranicznych pismach naukowych oraz prezentowanych na kongresach i sympozjach naukowych.

Przez wiele lat byłem asystentem w Katedrze i Klinice Ortopedycznej Akademii Medycznej w warszawskim Szpitalu Dzieciątka Jezus. Posiadam doświadczenie w pracy w zakresie Rehabilitacji Medycznej.

Obecnie wykonuję:

 • konsultacje ortopedyczne,
 • USG stawów biodrowych wg Grafa u niemowląt,
 • USG narządu ruchu u dorosłych,
 • operacje ortopedyczne.
 • iniekcje dostawowe
lekarz warszawa

Lekarz ortopeda traumatolog

Dr Tomasz Grądzki

Lekarz ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Obecnie pracuję na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Bródnowskiego, SOR Szpitala Praskiego oraz Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. Stawiam na holistyczne i błyskawiczne rozwiązywanie problemów – przywiązuję ogromną wagę do zachowania ciągłości leczenia i staram się osobiście  tego pilnować. Dbam aby wizyty lub zabiegi moich pacjentów odbywały się w możliwie najszybszym terminie, nawet jeśli zachodzi potrzeba wykonania ich w ramach NFZ

Prywatnie mąż i ojciec małego Michała, miłośnik literatury współczesnej oraz muzyki tanecznej.

Prowadzę stronę www.polecanyortopeda.pl na której publikuję posty o najczęstszych problemach ortopedycznych. Zachęcam do odwiedzenia.

Wykonuję

 • konsultacje ortopedyczne,
 • USG narządu ruchu u dorosłych,
 • operacje ortopedyczne oraz iniekcje dostawowe.

Ukończone kursy

 • Kurs diagnostyki USG barku, łokcia, nadgarstka i ręki – Zamość, 04.2021
 • Kurs iniekcji dostawowych pod kontrolą USG – Warszawa, 03.2021
 • Diagnostyka obrazowa stawu kolanowego – Warszawa, 12.2020
 • Ukończony kurs USG narządu ruchu z elementami reumatologii – Zamość, 02.2020
 • Warsztaty z wiskosuplementacji dostawowej kwasem hialuronowym – Świdnik, 02.2020
 • USG stawu skokowego – Warszawa, 12.20219
 • Conservative Total Hip Arthroplasty Symposium – Hamburg, 06.2019
lekarz warszawa

Kardiolog oraz specjalista chorób wewnętrznych

Dr n. med. Agata Kubaszek-Kornatowska

Dr n. med. Agata Kubaszek-Kornatowska jest kardiologiem i specjalistą chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Narodowym Instytucie Kardiologii podczas pracy w Klinice Nadciśnienia Tętniczego oraz w Izbie Przyjęć i Oddziale Szybkiej Diagnostyki. Od wielu lat zajmuje się również pracą w lecznictwie ambulatoryjnym. W okresie studiów medycznych przebywała na stypendium w ramach programu Socrates-Erasmus w Finlandii w Kuopio, gdzie potem obroniła doktorat z genetyki cukrzycy typu 2. W 2008r była stypendystką programu Fundacji tygodnika POLITYKA „Zostańcie z nami!” oraz laureatką programu START Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Jest autorką prac naukowych publikowanych w języku angielskim i polskim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, aktywnie uczestniczy  w Kongresach Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, poza tym brała udział w Letniej Szkole Nadciśnienia Tętniczego organizowanej przez Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego. Jej główne zainteresowania to diagnostyka i  leczenie nadciśnienia tętniczego, zaburzenia rytmu serca – w tym migotanie przedsionków, choroba wieńcowa oraz niewydolność serca. Obecnie w trakcie certyfikacji leczenia otyłości. Praktyka lekarska prowadzona jest zgodnie z zasadami Evidence Based Medicine. Prywatnie wielbicielka psów i dobrego kina, lubi aktywną turystykę i prawdziwe pory roku, a martwi ją globalne ocieplenie klimatu.